Proč právě Michalův běh?

Myšlenka uspořádat vzpomínku na našeho kamaráda Michala Malého z Jahodné vznikla od kamarádů z Pivovarské zahrádky Miletín, kteří se rozhodli takto, každým rokem, zavzpomínat na úžasného člověka, který nás bohužel v roce 2021 opustil v důsledku tragické dopravní nehody.
Každý, kdo Michala znal, potkal nebo snad jen jedním okem zaznamenal jeho úsměv a věčný optimismus, tak nám potvrdí, že působil na ostatní vždy velmi kamarádsky, lidsky a díky němu se naše nálada vždy zlepšila. Jelikož běhání bylo pro Míšu, kromě jiného, jeho součástí, tak jsme se rozhodli, že budeme každým rokem pořádat běh, který by zachoval vzpomínku na něho a na kterém uvidíme mnoho úsměvů a pozitivní energie.

Běh není určen pouze pro aktivní sportovce, ale také pro rodiny s dětmi, prarodiče, amatérské sportovce či někoho, kdo si chce jen vyzkoušet své fyzické limity a užít si s kamarády příjemný den v přátelské atmosféře. Přidanou hodnotou Michalova Běhu není pouze vzpomínka na něj, ale i den plný energie a úsměvů.

Výtěžek ze startovného je každý rok věnován někomu, kdo neměl v životě tolik štěstí, a tak každý běžec bude odcházet s dobrým pocitem, že pomohl zlepšit život někomu jinému.
Těšíme se na každého účastníka s úsměvem a dobrou náladou.

Za tým MB, Jana a Lukáš Horákovi